Svářečky plastů, TITAN - Multiplast s.r.o.

Popis produktu:

Nabízíme horkovzdušné i extruzní svářečky plastů, ale i svařovací automaty metodou na tupo nebo ohýbací stroje. Součástí našeho sortimentu jsou i přístroje pro následnou kontrolu kvality provedených svárů. Na svářečky plastů poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Doplňující informace:

Svářečky plastů dodáváme od společnosti WEGENER International GmbH, která v současnosti patří k předním výrobcům strojů a zařízení pro zpracování termoplastických materiálů. Pro svářečky plastů lze objednat u naší firmy také potřebné náhradní díly. U servisu s delší dobou opravy zapůjčujeme bezplatně náhradní stroj.

Svářečky plastů pro technologii horkovzdušného svařování jsou výhodné z hlediska finanční investice a jednoduchosti použití. U svařování tlouštěk 10 mm a více, nebo u složitých aplikací se hodí extruzní svářečky plastů. Tato technologie umožňuje vyšší kvalitu sváru než u horkovzdušných přístrojů. Pro jejich použití je zapotřebí i větší zručnost svářeče. Svářečky plastů pro svařování na tupo nabízejí nejkvalitnější způsob svařování termoplastických materiálů. To probíhá bez přídavného materiálu a vše zajišťují automatické stroje WEGENER s přesně nastavenými parametry.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
TITAN - Multiplast s.r.o.

Adresa společnosti:

TITAN - Multiplast s.r.o.
Jablonecká 1379
Smržovka
468 51

internet:

www.titan-multiplast.cz

Kontaktní osoby:

Jiří Gibiš
technický poradce
Tel.: +420 483 360 064
Fax: +420 483 360 063


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Svářečky plastů Svářečky plastů Svářečky plastů Svářečky plastů Svářečky plastů

Parametry

Název produktu: Svářečky plastů
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.